دانلود نرم افزار Quit Tracker: Stop Smoking Premium v2.0.2 ترک سیگار برای اندروید

+

دانلود نرم افزار Quit Tracker: Stop Smoking Premium v2.0.2 ترک سیگار برای اندروید

دانلود نرم افزار Quit Tracker: Stop Smoking Premium v2.0.2 ترک سیگار برای اندروید 2.0.2

دانلود نرم افزار Quit Tracker: Stop Smoking Premium v2.0.2 ترک سیگار برای اندروید
4 (80%) امتیاز

نسخه جدید و آخر برنامه Quit Tracker: Stop Smoking Premium v2.0.2 ترک سیگار برای اندروید

بررسی نرم افزار Quit Tracker: Stop Smoking Premium:

آیا شما می خواهید سیگار کشیدن را ترک کنید و برای این کار به چیزی نیاز دارید که انگیزه خود را در این جهت بالا ببرید؟ اگر این چنین است پس این نرم افزار یک گزینه عالی برای شماست زیرا این نرم افزار به شما نشان خواهد داد که چقدر پول از طریق ترک سیگار تاکنون ذخیره کرده اید.این نرم افزار همچنین به شما نشان خواهد داد که زمان ترک سیگار شما چقدر است و چقدر زمان از موقع ترک شما می گذرد. همچنین این نرم افزار به شما نشان خواهد داد که چقدر با نکشیدن سیگار به عمر شما اضافه شده است.

با کمک این نرم افزار همچنین می توانید ببینید که چقدر از عمر خود را با  سیگار کشیدن از دست داده اید و همچنین چه تعداد سیگاری تاکنون کشیده اید ولی در عین حال این را نیز به شما نشان خواهد داد که چه فواید و امتیازهایی با سیگار نکشیدن نصیب شما خواهد شد که این قابلیت نرم افزار، برای کسانی که قصد ترک سیگار را دارند یک ابزار انگیزشی بسیار خوب می باشد.

یک ابزار انگیزشی بسیار خوب در این نرم افزار تعبیه شده که تاثیرات ترک سیگار بر شما را به شما نشان خواهد داد و همچنین به شما نشان خواهد داد که چه مدت دیگر از بند سیگار کشیدن به صورت کامل رها خواهید شد.

Quit Tracker: Stop Smoking Premium

نرم افزار Quit Tracker: Stop Smoking Premium در مارکت گوگل پلی رایگان منتشر شده است و در حال حاضر بیش 1,000,000 دانلود از سراسر جهان داشته و امتیاز 4.6 از 5.0 را به خود اختصاص داده است.پیشنهاد میکنیم نسخه فول این اپلیکیشن را برای همیشه از این صفحه دنبال کنید و همیشه جدیدترین نسخه این برنامه را بر روی دستگاه اندرویدی خود از سایت فارسی ای.پی.کی نصب نمایید.

پیشنهادی  دانلود نسخه آخر ooVoo v4.0.5 اندروید - تماس صوتی و تصویری رایگان

 

اسکرین شات ها:

+

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


CLOSE
CLOSE